W sprawie górnych granic stawek kwotowych podatków i opłat lokalnych w 2011

W naszej gminie – od wielu lat – podatki (w większości pozycji) ustalane są na poziomie górnych granic stawek kwotowych podatków i opłat lokalnych określanych przez Ministra Finansów na dany rok. Jeżeli chodzi o wysokość podatków to w zeszłym roku w powiecie szamotulskim wyższe podatki były tylko w Pniewach. Zapraszam do zapoznania się z kilkoma zestawieniami: Kaźmierz Podatki i opłaty lokalne .

ps
Przy okazji dowiesz się, co otrzymują mieszkańcy Pniew w zamian na wyższe od innych podatki.

3 Replies to “W sprawie górnych granic stawek kwotowych podatków i opłat lokalnych w 2011”

 1. p.Tomaszu K na wstępie chciałem zaznaczyć iż ma pan jakieś błędne dane więc nie wprowadzajmy ludzi w błąd lepiej jak by się pan zainteresował koleżanką z ZUK bo cały kaźmierz już ma ją na językach i nie bez powodu bo zanim cokolwiek chce zrobić to niech dopnie na ostatni guzik a potem wdraża swoje projekty bo panuje tam straszny bałagan
  w dokumentach karze płacić ludziom za coś za co już płacili jednym słowem napiszę iż ta pani nie nadaje sie na to stanowisko.

 2. iż ma pan jakieś błędne dane więc nie wprowadzajmy ludzi w błąd
  bo panuje tam straszny bałagan w dokumentach karze płacić ludziom za coś za co już płacili
  – żeby jakoś się do tego odnieść czy coś z tym zrobić poproszę o konkrety

 3. Rozbawił mnie komentarz Mariusza S. W jego treści same niewiadome!…-jakieś błędne dane, jakaś koleżanka z ZUK, jakiś ostatni guzik, jakieś projekty, jakiś straszny bałagan…!!
  Litości! Nawet anonim powinien być też JAKIŚ-aby nie wprowadzał ludzi w błąd swoją anonimowością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*