0 Replies to “Images tagged "168"”

 1. Pingback: SPRAWDZONE.INFO » Blog Archive » XI Festyn Farny Warkocz Magdaleny Poznań 19 lipca 2009

 2. W Gorszewicach było 2 kandydatów:
  dotychczasowy sołtys: p. Grzegorz Ciborek
  i p.Tadeusz Kaczmarek.
  Sołtysem na kadencję 2011-2014 został p.Tadeusz Kaczmarek.

 3. Mniej wiecej w tym czasie- wycięto też jedną akację kulistą z prawej strony/przed warzywniakiem/ idąc od Samy do Rynku. Korona drzewa leży jeszcze na skarpie/dwie części/! Komu to drzewo przeszkadzało? Dlaczego wycięto?!

 4. W Sokolnikach Małych Nową Panią Sołtys została Agnieszka Łopata.

  Zaplanowane na dzisiaj wybory sołtysa w Sierpówku – odbędą się 26.01.2011r w świetlicy wiejskiej w Kiączynie.

 5. Pingback: Lokale gastronomiczne w Kaźmierzu | Gmina Kaźmierz

 6. Pingback: SEWAN Pizza i kebab | Gmina Kaźmierz

 7. W Sokolnikach Wielkich był jeden kandydat Pan Andrzej Toczek. Na oddane 53 głosy otrzymał 43 głosy poparcia.

  Dotychczasowy sołtys Remigiusz Kaczmarek po zdaniu relacji za ostatnie cztery lata zdał również stanowisko dziękując za pracę Radzie Sołeckiej i wszystkim, którzy go popierali w pracy.

 8. PODZIĘKOWANIE
  Dziękuję mieszkańcom Sołectwa Kaźmierz za współpracę ze mną w czasie, gdy sprawowałem funkcję Sołtysa w naszym Sołectwie.

  Szczególnie dziękuję Radzie Sołeckiej i osobom, które w sposób bezpośredni współpracowały ze mną przy przeprowadzaniu różnego rodzaju przedsięwzięć.

  Dziękuję za liczne przybycie i oddane na moją osobę głosy na wczorajszym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym.

  PIOTR FORTUNIAK

 9. Dziękuję serdecznie mieszkańcom mojej pięknej miejscowości za powierzenie mi funkcji sołtysa w sołectwie Nowa Wieś. Dziękuję przede wszystkim tym mieszkańcom, którzy osobiście ,reprezentowali swoją wspólnotę samorządową w sali kina w czasie zebrania wyborczego. Mam nadzieję, że rosnąca świadomość iż na wiele istotnych spraw możemy mieć bezpośredni wpływ, zaowocuje wyższą frekwencją na kolejnych zebraniach. Dziękuję moim kontrkandydatom za wzbogacenie wyborczej oferty. Byli bardzo dobrzy! Ja miałem w ten wieczór po prostu więcej szczęścia. Gratuluję zwycięstwa mojej radzie sołeckiej w osobach: pani Wypych, pana Galewskiego i pana Berlińskiego. Ten skład- wróży dobrą współpracę. Myślę, że współdziałanie z Radą Gminy oraz Wójtem będzie również owocne. Będziemy w kontakcie z miejscowymi mediami, aby informować naszych wyborców o przebiegu naszej pracy.

 10. Wojciech Taisner – Bytyń
  Stanisław Jarząb – Radzyny
  Maria Kokot – Dolne Pole
  Natasza Tomczak – Sierpówko
  Andrzej Szulc – Kiączyn

 11. p.Tomaszu K na wstępie chciałem zaznaczyć iż ma pan jakieś błędne dane więc nie wprowadzajmy ludzi w błąd lepiej jak by się pan zainteresował koleżanką z ZUK bo cały kaźmierz już ma ją na językach i nie bez powodu bo zanim cokolwiek chce zrobić to niech dopnie na ostatni guzik a potem wdraża swoje projekty bo panuje tam straszny bałagan
  w dokumentach karze płacić ludziom za coś za co już płacili jednym słowem napiszę iż ta pani nie nadaje sie na to stanowisko.

 12. iż ma pan jakieś błędne dane więc nie wprowadzajmy ludzi w błąd
  bo panuje tam straszny bałagan w dokumentach karze płacić ludziom za coś za co już płacili
  – żeby jakoś się do tego odnieść czy coś z tym zrobić poproszę o konkrety

 13. Pierwsza robocza narada sołtysów w kadencji 2011-2014 odbędzie się 2 lutego br. Tematem narady będzie: omówienie zakresu działań sołtysów, zasad wzajemnego powiadamiania oraz wspierania zadań urzędu gminy oraz jednostek organizacyjnych.

 14. Rozbawił mnie komentarz Mariusza S. W jego treści same niewiadome!…-jakieś błędne dane, jakaś koleżanka z ZUK, jakiś ostatni guzik, jakieś projekty, jakiś straszny bałagan…!!
  Litości! Nawet anonim powinien być też JAKIŚ-aby nie wprowadzał ludzi w błąd swoją anonimowością.

 15. Pingback: Wybory uzupełniające do Senatu RP okręg wyborczy nr 37 6 lutego 2011 r. | Gmina Kaźmierz

 16. no to teraz tylko będziemy budowac domki a nie będzie mozna rozwijacgospodarstw rolnych.PAŃSTWO z poznania W hOTELACH sobie spi i pracuje w Poznaniu a my na bezrobocie.Chore.Albo WIEŚ ALBO mIASTO.sIĘGAJĄC HISTORII DO GOSPODARTWA ROLNE BYŁY JAKO PIERWSZE!!!!!!!!!!!!

 17. po pierwsze nie zadni panstwo tylko zwykli ludzie i nie po hotelach tylko we wlasnych domach spia. I nie wszyscy maja prace. A gospodarstwo rozwijac mozna i to jak najbardziej ale poprzez sianie a nie flakow wypruwanie

 18. Trudno oprzeć się pokusie nie skomentowania wybitnie debilnego komentarza „rolnika”.W zasadzie… ma on rację – „albo wieś albo miasto”.Naiwnie zawsze wydawało się ,że wieś to świeże powietrze,cisza i spokój.Miasto-to produkcja wielkoprzemysłowa,hałas i dewastacja środowiska.Dopiero „rolnik” otworzył mi oczy. Są wątpliwości w jakiej kategorii mieści się aktywność p. Kalinowskiego? Nawiasem mówiąc-zdanie cyt.”….sIĘGAJĄC HISTORII DO GOSPODARTWA ROLNE BYŁY JAKO PIERWSZE!!!!!!!!!!!!” świetnie przystaje swoją niezdarnością gramatyczną do bezsensu jaki wyraża cała wypowiedź.(kłania się trzecia klasa szkoły powszechnej podstawowej..)

 19. Przepraszam za użycie niewłaściwego epitetu wartościującego-(„debilne”)w odniesieniu do komentarza „rolnika”.Poniosło mnie trochę i nie w tą stronę.Sorry.

 20. Biegłem dychę, moja dziewczyna Połówkę. Pełna rozkosz i tyle. I wcale nie chodzi o to, że oboje zrobiliśmy życiówki. Organizacja biegu była znakomita, tak dobrze oznakowanej (i pięknej) trasy z wolontaruiszami odpowiednio wcześnie kierującymi „ruchem” już dawno nie widziałem. Do tego dwa punkty z napojami. Potem bajeczna impreza po biegu, że o wypasionych pakietach startowych(jak za tę cenę wpisowego) nie wspomnę. Wcale nie przeszkadzała nam mała obsuwa przy starcie, organizatorzy zrobili ukłon w stronę spóźnialskich, którzy mając do wyboru kilka „znanych” imprez tego dnia w Wlkp. przyjechali do Kaźmierza. Jeżeli mam się czepiać to zabrakło oznakowania biura zawodów od strony Tarnowa Podg. a może było tylko kiepskie, ale ruch przezuliczny braci w gatkach jednoznacznie wskazywał, że tu coś się dzieje. Mam tylko nadzieje, że za rok wystarczy pary (i pyry) i impreza nie będzie gorsza.

 21. Bardzo malownicza i przyjemna trasa półmaratonu, na pewno pojawię się na następnej edycji i będę polecał znajomym.

  PS: nie wiem czy tylko na mnie trafiło ale serki które były w pakiecie startowym mają datę ważności do dnia dzisiejszego, sprawdźcie zanim zjecie!

 22. Wielkie dzięki dla organizatorów kibiców i bigaczy !!!! za możliwość biegu mojego syna tego najmłodszego i obiecuje że jesli czas i zdrowie pozwoli zobaczymy się za rok i poprawimy czasy SUPER ORGANIZACJA !!!! Pozdawiamy Jacek ,Jakub Tracz

 23. @Jacku – Twój syn będzie kiedyś naparwdę wielki! Połknął mnie z łatwością gdzieś tak na siódmym kilometrze. A jak mnie mijał, to jeszcze grzecznie zapytał, która godzina … i tyle go widziałem :). Przyjedźcie koniecznie za rok – wtedy dopiero będzie trasa, jaka byłą planowana pierwotnie (zwłaszcza jeśli chodzi o półmaraton). Magda ją tak piękne wytyczyła, że widoki wcisną Was w ziemię. Pozdrowienia:)

 24. Czułem się wspaniale biegnąc po kaźmierskiej ziemi. I nie ukrywam, gdy już dobiegałem do mety, poleciała mi mała łezka. To było moje marzenie pobiec w Kaźmierzu. Jeszcze raz dziękuję Wam za te wrażenia.

 25. Pingback: Kebab Pizza Sewan Kaźmierz – kuchnia ormiańskaKAŹMIERZ . info | KAŹMIERZ . info

 26. Wkrótce otwarcie Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów w Kaźmierzu .
  Przy przeglądzie MYJNIA GRATIS!!!
  Wylot z Kaźmierza na Tarnowo Podgórne, droga Poźnańska.
  ZAPRASZAMY!!!

 27. Firma 3N oferuje usługi w zakresie serwisu opon samochodów osobowych i dostawczych oraz serwisu klimatyzacji. Usługa ma charakter mobilny- serwis dojeżdża do klienta i wykonuje usługę w umówionym z klientem miejscu. Parking osiedlowy, parking przy pracy czy też na posesji klienta. Pojazd serwisowy wyposażony jest we własne źródło zasilania i inne urządzenia potrzebne do wykonania usługi ( montażownica, wyważarka komputerowa, podnośniki pneumatyczne, stacja klimatyzacji, ozonator).
  Nie trać czasu na dojazd i stanie w kolejkach do zmiany opon – niech serwis przyjedzie do Ciebie. Wystarczy zadzwonić pod nr 792 300 848 i zamówić usługę serwisu 3N. Dojazd gratis.

 28. Ostatnio zrobiłem zamówienie przyjęte bardzo szybko i sprawnie wypytalała mnie o dodatki i sosy . Z czystym sumieniem polecić pizzerie u sewan w kazmierzu . Było pyszne

 29. Pizza masakra nie warto zamawiać za bardzo spieczona już drugi raz tu nie zamówię bo nie warta złotówki ktoś jak ma dzieci odradzam bo moi są zniechęceni już

 30. Zepsuł mi się samochód w Kaźmierzu, stałam tuż przy Rynku i czekałam na pomoc. Miałam sporo czasu i ochotę na kawę, niestety Dobry Adres był zamknięty (zajrzałam nawet do tyłu pubu), nie znalazłam też żadnej informacji o przyczynie zamknięcia 🙁

 31. Pycha pizza! Kebaba tez polecam, bardzo duże porcje za małe pieniądze. Często zamawiamy całą rodzina i jeszcze nigdy się nie zawiedliśmy. Pozdrawiam! 🙂

 32. Czterdzieści minut czekania za kebabem,po zadaniu pytania jak długo jeszcze,pani przyjmująca zamówienie odpowiedziała,że mają dużo zamówień i zaraz zaczną przygotowywać dla nas. Pierwszy raz się z tym spotkałem! Wydaje mi się,że powinno się klienta uprzedzić o tym, że czas oczekiwania na kebaba to 60 minut a nie marnować czas innym.Jeszcze jedna uwaga-najpierw powinno się obsługiwać klientów w lokalu,a ludzie siedzący na kanapie przed telewizorem,zamawiający pizzę mogą poczekać piętnaście minut dłużej.Nie polecam, chyba,że macie dużo czasu.

 33. Z tego, co mi wiadomo ogrzewanie gazowe, nie zwalnia z corocznego przeglądu kominów dymnych i wentylacyjnych. W razie wypadku ubezpieczyciel nie wypłaci odszkodowania, jeżeli komin nie był sprawdzony.

 34. wczoraj zamawialem pizze i powiedziano mi ze z odbiorem wlasnym za godzine bedzie dzwonie po godzinie a pani mi mowi ze mam zrezygnowac bo maja taki zapierdol ze nie zrobia

 35. Zamówiłam dziś dużego kebaba i farmerska pizze + papryczki jalapeño z sosem amerykańskim, a kiedy przyjechał dostawca dostałam pizze farmerska z sosem tysiąca wysp i druga pizze której w ogóle nie zamawiałam na których byly papryczki xD